Acest site folosește cookies. Continuarea navigării implică acceptarea lor.
Am înțeles

#credînmoșcrăciun

Rezervă acum

0748 161 435

0748 161 436

  
Zile
  
Ore
  
Minute
  
Secunde
10 DEC
20 vizite programate
11 DEC
32 vizite programate
12 DEC
30 vizite programate
13 DEC
46 vizite programate
14 DEC
24 vizite programate
15 DEC
12 vizite programate
16 DEC
57 vizite programate
17 DEC
74 vizite programate
18 DEC
83 vizite programate
19 DEC
74 vizite programate
20 DEC
35 vizite programate
21 DEC
16 vizite programate
22 DEC
10 vizite programate
23 DEC
30 vizite programate
24 DEC
214 vizite programate
25 DEC
42 vizite programate

Moș Crăciun

Vasile G

Programul Moșului

DECEMBRIE 2019
LMMJVSD
252627282930
01

02

03

04

05

06

07:30 - 08:30
Dorobanti
07

12:00 - 13:00
Aviatiei
08

15:00 - 16:00
Izvor
09

19:15 - 20:15
Mall Baneasa - Kiddo play
10

11:00 - 12:00
Rahova/ Sebastian
16:50 - 18:00
Politehnica
18:30 - 19:30
Primaverii
11

11:00 - 12:00
Rahova/ Sebastian
16:00 - 17:00
Baneasa
17:50 - 19:00
Corbeanca
20:00 - 21:00
pantelimon
12

11:00 - 12:00
Rahova/ Sebastian
16:30 - 19:00
Constantin Brâncoveanu
13

10:30 - 11:30
Popesti Leordeni
17:00 - 18:30
Popesti Leordeni
19:00 - 20:30
Brâncoveanu
14

10:00 - 12:30
Sos Sisesti
15

09:45 - 15:00
Titan
16

10:10 - 11:10
Dorobanti
12:00 - 13:00
Brâncoveanu
17:00 - 18:00
Militari - Gorjului
19:00 - 20:00
Parcul Bazilescu
17

10:00 - 11:00
Constantin Brâncoveanu
11:20 - 12:20
Rahova/ Sebastian
13:00 - 15:00
Razoare
16:00 - 19:00
dristor
20:00 - 20:30
militari
18

10:00 - 12:00
Piata Sudului
17:00 - 18:00
Bucuestii Noi
19:00 - 20:00
Piata Trapezului
19

11:00 - 12:30
Popesti Leordeni
16:30 - 18:00
Popesti Leordeni
19:00 - 20:00
Brancoveanu
20:15 - 20:45
Berceni
20

10:30 - 11:30
Băneasa
15:00 - 16:00
Popa Nan
19:00 - 19:30
Otopeni
20:00 - 20:30
Fundeni
21

11:00 - 12:00
Otopeni
15:00 - 16:30
Timpuri Noi
17:00 - 17:45
Lacul Tei
18:30 - 21:30
Colentina
22

17:00 - 17:45
crangasi
19:30 - 20:15
Chiajna-Dudu
23

12:00 - 13:30
Lacul Tei
16:20 - 17:05
Ghermanesti
18:30 - 19:15
Parcul Morarilor
20:30 - 21:00
Otopeni – Ilfov
21:30 - 22:00
Otopeni
23:00 - 23:30
Chiajna
24

10:30 - 11:00
Victoriei
11:15 - 11:45
Baneasa
12:00 - 12:30
Herastrau
13:00 - 13:30
GREENFIELD - Baneasa
13:40 - 14:10
Paradisul Verde - Corbeanca
15:00 - 15:30
Ciofliceni
15:40 - 16:10
Otopeni – Ilfov
16:20 - 16:50
Otopeni
16:55 - 17:30
Mogosoaia
17:40 - 18:10
Chitila / Bucurestii Noi
18:20 - 18:50
Bragadiru - Sos Alexandriei
19:00 - 20:00
Măgurele
20:10 - 20:40
calea ferentari
20:45 - 21:10
Pantelimon
21:15 - 22:00
delea veche
22:10 - 22:40
vatra luminoasa
22:45 - 23:10
dristor
23:15 - 23:30
ozana
23:35 - 23:40
Glina
23:45 - 23:50
Piata Iancului
25

09:00 - 09:30
Chitila
10:00 - 10:30
Titan Ozana
11:00 - 11:30
titan
11:45 - 12:30
Colentina
13:00 - 13:30
Metalurgiei - Berceni - Grand Arena
14:00 - 14:30
pipera voluntari
15:15 - 16:15
Strada Antiaeriană 6
16:45 - 17:15
Berceni
17:30 - 18:00
Piata Muncii
18:10 - 18:40
Piata Salajan
19:00 - 20:00
Baneasa
20:10 - 20:40
Crangasi
26

27

28

29

30

31

0102030405
DECEMBRIE 2019
01 - Duminică
02 - Luni
03 - Marți
04 - Miercuri
05 - Joi
06 - Vineri
07:30 - 08:30
Dorobanti
07 - Sâmbătă
12:00 - 13:00
Aviatiei
08 - Duminică
15:00 - 16:00
Izvor
09 - Luni
19:15 - 20:15
Mall Baneasa - Kiddo play
10 - Marți
11:00 - 12:00
Rahova/ Sebastian
16:50 - 18:00
Politehnica
18:30 - 19:30
Primaverii
11 - Miercuri
11:00 - 12:00
Rahova/ Sebastian
16:00 - 17:00
Baneasa
17:50 - 19:00
Corbeanca
20:00 - 21:00
pantelimon
12 - Joi
11:00 - 12:00
Rahova/ Sebastian
16:30 - 19:00
Constantin Brâncoveanu
13 - Vineri
10:30 - 11:30
Popesti Leordeni
17:00 - 18:30
Popesti Leordeni
19:00 - 20:30
Brâncoveanu
14 - Sâmbătă
10:00 - 12:30
Sos Sisesti
15 - Duminică
09:45 - 15:00
Titan
16 - Luni
10:10 - 11:10
Dorobanti
12:00 - 13:00
Brâncoveanu
17:00 - 18:00
Militari - Gorjului
19:00 - 20:00
Parcul Bazilescu
17 - Marți
10:00 - 11:00
Constantin Brâncoveanu
11:20 - 12:20
Rahova/ Sebastian
13:00 - 15:00
Razoare
16:00 - 19:00
dristor
20:00 - 20:30
militari
18 - Miercuri
10:00 - 12:00
Piata Sudului
17:00 - 18:00
Bucuestii Noi
19:00 - 20:00
Piata Trapezului
19 - Joi
11:00 - 12:30
Popesti Leordeni
16:30 - 18:00
Popesti Leordeni
19:00 - 20:00
Brancoveanu
20:15 - 20:45
Berceni
20 - Vineri
10:30 - 11:30
Băneasa
15:00 - 16:00
Popa Nan
19:00 - 19:30
Otopeni
20:00 - 20:30
Fundeni
21 - Sâmbătă
11:00 - 12:00
Otopeni
15:00 - 16:30
Timpuri Noi
17:00 - 17:45
Lacul Tei
18:30 - 21:30
Colentina
22 - Duminică
17:00 - 17:45
crangasi
19:30 - 20:15
Chiajna-Dudu
23 - Luni
12:00 - 13:30
Lacul Tei
16:20 - 17:05
Ghermanesti
18:30 - 19:15
Parcul Morarilor
20:30 - 21:00
Otopeni – Ilfov
21:30 - 22:00
Otopeni
23:00 - 23:30
Chiajna
24 - Marți
10:30 - 11:00
Victoriei
11:15 - 11:45
Baneasa
12:00 - 12:30
Herastrau
13:00 - 13:30
GREENFIELD - Baneasa
13:40 - 14:10
Paradisul Verde - Corbeanca
15:00 - 15:30
Ciofliceni
15:40 - 16:10
Otopeni – Ilfov
16:20 - 16:50
Otopeni
16:55 - 17:30
Mogosoaia
17:40 - 18:10
Chitila / Bucurestii Noi
18:20 - 18:50
Bragadiru - Sos Alexandriei
19:00 - 20:00
Măgurele
20:10 - 20:40
calea ferentari
20:45 - 21:10
Pantelimon
21:15 - 22:00
delea veche
22:10 - 22:40
vatra luminoasa
22:45 - 23:10
dristor
23:15 - 23:30
ozana
23:35 - 23:40
Glina
23:45 - 23:50
Piata Iancului
25 - Miercuri
09:00 - 09:30
Chitila
10:00 - 10:30
Titan Ozana
11:00 - 11:30
titan
11:45 - 12:30
Colentina
13:00 - 13:30
Metalurgiei - Berceni - Grand Arena
14:00 - 14:30
pipera voluntari
15:15 - 16:15
Strada Antiaeriană 6
16:45 - 17:15
Berceni
17:30 - 18:00
Piata Muncii
18:10 - 18:40
Piata Salajan
19:00 - 20:00
Baneasa
20:10 - 20:40
Crangasi
26 - Joi
27 - Vineri
28 - Sâmbătă
29 - Duminică
30 - Luni
31 - Marți

Aprobat de Expertul în Mos Crăciun

Află mai multe